İade Politikası

Müşteri memnuniyeti, www.hostingtry.com olarak en yüksek önceliğimizdir. Satın aldığınız yeni hosting paketleri için koşulsuz iade şartları geçerlidir. Ancak, lisans, domain, SSL, Sanal Sunucu gibi ürünler ve hizmetler ile yenileme ödemeleri iade kapsamının dışındadır. İade politikamız şu koşullara dayanmaktadır:

  1. İade Süresi: Hizmetinizi satın aldıktan sonraki ilk 7 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Bu süre içinde yapılan iade talepleri kabul edilir ve işleme alınır. K.D.V. tutarı kesilip ücret iade edilicektir.

  2. İade Koşulları: İade talebinde bulunmadan önce, hizmetinizi kullanmayı bırakmanız ve herhangi bir şekilde değiştirmemiş olmanız gerekmektedir. Hizmetle ilgili herhangi bir değişiklik yapılması durumunda iade talebi geçersiz sayılacaktır.

  3. İletişim: İade talebinde bulunmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. İade talebinizi işleme alabilmemiz için satın alma bilgilerinizi eklemeniz önemlidir.

  4. İade İşlemi: İade talebinizin alınmasını takiben, talebinizi inceleriz ve uygun bulunması durumunda iade işlemi başlatılır. İadenin hesabınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir ve genellikle birkaç iş günü sürebilir.

  5. İade Edilmeyen Durumlar: Lisans, domain, SSL,Sanal Sunucu gibi ürünler ve hizmetler ile yenileme ödemeleri iade kapsamının dışındadır. Bazı durumlarda iade yapılamayabilir. Örneğin, hizmetinizi kötüye kullanmanız, sözleşme ihlali yapmanız veya hizmetin kullanım koşullarını ihlal etmeniz durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyebilir.

İade politikamız hakkında daha fazla bilgi almak veya sorularınızı sormak için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Müşteri memnuniyetini sağlamak için buradayız.